autochat-button-for-mobile-chat - en to pt translation catalogue (25 entries)

en: Whatsapp Options
pt: Opções WhatsApp

en: Labels and Messages
pt: Etiquetas e mensagens

en: Whatsapp Message
pt: Whatsapp Mensagem

en: Hi!
pt: Oi!

en: Country
pt: País

en: Phone Number
pt: Número de telefone

en: Number
pt: Número

en: Widget
pt: Visualização da Ventana

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Profile Image
pt: Imagem de perfil

en: (Square)
pt: (Quadrada)

en: Attach Image
pt: Anexar imagem

en: Delete
pt: Excluir

en: Status
pt: Estado

en: Online
pt: Conectado

en: Screen Position
pt: Posição da tela

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: Intro Message
pt: Mensagem de Introdução

en: Hello! How can I help you?
pt: Olá! Como posso ajudá-lo?

en: Text Button
pt: Botão de texto

en: Start Chat
pt: Iniciar bate-papo

en: Don't Show Whatsapp Window
pt: Não mostrar janela WhatsApp

en: Select Whatsapp Button
pt: Selecione o botão Whatsapp

en: Window Preview
pt: Visualização da janela
