autochat-button-for-mobile-chat - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Whatsapp Options
pl: Opcje Whatsapp

en: Labels and Messages
pl: Etykiety i wiadomości

en: Whatsapp Message
pl: Wiadomość Whatsapp

en: Hi!
pl: Cześć!

en: Country
pl: Kraj

en: Phone Number
pl: Numer telefonu

en: Number
pl: Numer

en: Widget
pl: Widżet

en: Username
pl: Nazwa Użytkownika

en: Profile Image
pl: Zdjęcie profilowe

en: (Square)
pl: (Kwadrat)

en: Attach Image
pl: Dołącz obraz

en: Delete
pl: Kasować

en: Screen Position
pl: Pozycja ekranu

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Intro Message
pl: Wiadomość wprowadzająca

en: Hello! How can I help you?
pl: Witaj! Jak mogę ci pomóc?

en: Text Button
pl: Przycisk tekstowy

en: Start Chat
pl: Rozpocznij czat

en: Don't Show Whatsapp Window
pl: Nie pokazuj okna Whatsapp

en: Select Whatsapp Button
pl: Wybierz przycisk Whatsapp

en: Window Preview
pl: Podgląd okna
