autochat-button-for-mobile-chat - en to ja translation catalogue (25 entries)

en: Whatsapp Options
ja: アプリのオプション

en: Labels and Messages
ja: ラベルとメッセージ

en: Whatsapp Message
ja: アプリメッセージ

en: Hi!
ja: こんにちは!

en: Country
ja: 国

en: Phone Number
ja: 電話番号

en: Number
ja: 桁

en: Widget
ja: ウィジェット

en: Username
ja: ユーザー名

en: Profile Image
ja: プロフィール画像

en: (Square)
ja: (スクエア)

en: Attach Image
ja: 画像を添付

en: Delete
ja: 削除する

en: Status
ja: 状態

en: Online
ja: オンライン

en: Screen Position
ja: スクリーン位置

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Intro Message
ja: イントロメッセージ

en: Hello! How can I help you?
ja: こんにちは！ どんな御用でしょうか？

en: Text Button
ja: テキストボタン

en: Start Chat
ja: チャットを始める

en: Don't Show Whatsapp Window
ja: Whatsappウィンドウを表示しない

en: Select Whatsapp Button
ja: Whatsappボタンを選択

en: Window Preview
ja: ウィンドウプレビュー
