autochat-button-for-mobile-chat - en to it translation catalogue (25 entries)

en: Whatsapp Options
it: Opzioni di Whatsapp

en: Labels and Messages
it: Etichette e messaggi

en: Whatsapp Message
it: Messaggio Whatsapp

en: Hi!
it: Ciao!

en: Country
it: Nazione

en: Phone Number
it: Numero di telefono

en: Number
it: Numero

en: Widget
it: Visualizzazione della ventana

en: Username
it: Nome utente

en: Profile Image
it: Immagine del profilo

en: (Square)
it: (Quadrata)

en: Attach Image
it: Allega immagine

en: Delete
it: Elimina

en: Status
it: Stato

en: Online
it: In linea

en: Screen Position
it: Posizione dello schermo

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: Intro Message
it: Messaggio introduttivo

en: Hello! How can I help you?
it: Ciao! Come posso aiutarla?

en: Text Button
it: Pulsante di testo

en: Start Chat
it: Inizia chat

en: Don't Show Whatsapp Window
it: Non mostrare la finestra di Whatsapp

en: Select Whatsapp Button
it: Seleziona il pulsante Whatsapp

en: Window Preview
it: Anteprima finestra
