autochat-button-for-mobile-chat - en to id translation catalogue (23 entries)

en: Whatsapp Options
id: Opsi Whatsapp

en: Labels and Messages
id: Label dan Pesan

en: Whatsapp Message
id: Pesan Whatsapp

en: Hi!
id: Hai!

en: Country
id: Negara

en: Phone Number
id: Nomor telepon

en: Number
id: Nomor

en: Username
id: Nama pengguna

en: Profile Image
id: Gambar profil

en: (Square)
id: (Kotak)

en: Attach Image
id: Lampirkan gambar

en: Delete
id: Menghapus

en: Online
id: On line

en: Screen Position
id: Posisi Layar

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: Intro Message
id: Pesan Pengantar

en: Hello! How can I help you?
id: Halo! Apa yang bisa saya bantu?

en: Text Button
id: Tombol Teks

en: Start Chat
id: Memulai obrolan

en: Don't Show Whatsapp Window
id: Jangan Tampilkan Jendela Whatsapp

en: Select Whatsapp Button
id: Pilih Tombol Whatsapp

en: Window Preview
id: Pratinjau Jendela
