autochat-button-for-mobile-chat - en to fr translation catalogue (25 entries)

en: Whatsapp Options
fr: Options Whatsapp

en: Labels and Messages
fr: Étiquettes et messages

en: Whatsapp Message
fr: Message Whatsapp

en: Hi!
fr: Salut!

en: Country
fr: Pays

en: Phone Number
fr: Numéro de téléphone

en: Number
fr: Numéro

en: Widget
fr: Affichage de la fenêtre

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Profile Image
fr: Image de profil

en: (Square)
fr: (Carrée)

en: Attach Image
fr: Joindre une image

en: Delete
fr: Supprimer

en: Status
fr: Statut

en: Online
fr: En ligne

en: Screen Position
fr: Position de l'écran

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droite

en: Intro Message
fr: Message d'introduction

en: Hello! How can I help you?
fr: Salut! Comment puis-je vous aider?

en: Text Button
fr: Bouton texte

en: Start Chat
fr: Démarrer la discussion

en: Don't Show Whatsapp Window
fr: Ne pas afficher la fenêtre Whatsapp

en: Select Whatsapp Button
fr: Sélectionnez le bouton Whatsapp

en: Window Preview
fr: Aperçu de la fenêtre
