autochat-button-for-mobile-chat - en to de translation catalogue (23 entries)

en: Whatsapp Options
de: WhatsApp-Optionen

en: Labels and Messages
de: Etiketten und Nachrichten

en: Whatsapp Message
de: WhatsApp Nachricht

en: Hi!
de: Hallo!

en: Country
de: Land

en: Phone Number
de: Telefonnummer

en: Number
de: Nummer

en: Widget
de: Fensteranzeige

en: Username
de: Nutzername

en: Profile Image
de: Profilbild

en: (Square)
de: (Quadrat)

en: Attach Image
de: Bild anhängen

en: Delete
de: Löschen

en: Screen Position
de: Bildschirmposition

en: Left
de: Links

en: Right
de: Rechts

en: Intro Message
de: Intro-Nachricht

en: Hello! How can I help you?
de: Hallo! Womit kann ich Ihnen behilflich sein?

en: Text Button
de: Schaltfläche "Text"

en: Start Chat
de: Chat beginnen

en: Don't Show Whatsapp Window
de: WhatsApp-Fenster nicht anzeigen

en: Select Whatsapp Button
de: WhatsApp Button auswählen

en: Window Preview
de: Fenstervorschau
